شرکت های VQS

کلاهبرداری وحید قاسمی از سلنا گومز , وحید قاسمی کلاهبردار - کلاهبرداری شرکت vqs

کلاهبرداری وحید قاسمی از سلنا گومز

قاسمي پس از سال ها پي گيري در نهايت موفق نمي شود اختراع خود را به توليد برساند. اين جوان با سليقه با تغيير رويكرد پس از چندسال و مشكلات شديد اقتصادي امروزه به كار آفريني تبديل شده كه علاوه بر تامين زندگي خوب براي خود توانسته زمينه فعاليت و كار هفت نفر بصورت مستقيم و 300 نفربصورت غير مستقيم را فراهم نمايد. او مي گويد زندگي من اين پيام را دارد كه شغل فقط در كار اداري و دولتي خلاصه نمي شود و مي توان بدون كمك دولت و دريافت تسهيلات دولتي و با كمترين امكانات درآمدزايي و كارآفريني كرد.

قاسمي به عنوان يك جوان بيكار روستايي، روزگاري در سر چهار راهها براي كارگري ساده ساعت ها معطل مي ماند اما با تلاش و كوشش خود و بدون بهره گيري از امكانات دولتي و تنها با بهره گيري از ذهن خلاق خود امروزه بازارياب و مدرس اينترنتي شده است. زندگي اين جوان 26 ساله روستايي در دلفان مي تواند بر اي خيل عظيم جوانان بيكار جوياي كار الگويي باشد كه مي توان از فقر و فلاكت به موفقيت دست يافت.

وحيد قاسمي مخترع و كارآفريني است كه در سال 1388 موفق به ساخت دستگاهي به نام دودگير خودرو شد كه قادر بود 50 درصد آلودگي هواي اگزوز ماشين را كاهش دهد، اين اختراع توسط چندين استاد دانشگاه و توسط خود ايران خودرو آزمايش و تاييد شد. اين مخترع با گزارش ايرنا در لرستان درسال 1388 به كشور معرفي شد كه در آن دوران صدا و سيما و خبرگزاري ها و روزنامه ها نيز با تهيه سلسله گزارش ها و مصاحبه هاي به معرفي اختراع وي پرداختند.

درباره اخبار زرد و شایعات علیه افراد موفق چه میدانید ؟

معمولا خبر های زرد شایعه هایی سازماندهی شده, علیه افراد موفق هستند که با برنامه هایی از پیش تعیین شده عمدتا توسط رقبا ایجاد و منتشر میشوند.

چگونه شایعه را از واقعیت تشخیص دهیم ؟

برای تشخیص شایعه از واقعیت راه های زیادی وجود دارد, بسیاری از افراد بدون دانستن این راه ها, شایعه را در اینترنت خصوصا گوگل جستجو میکنند که همین امر موجب دامن زدن بیشتر به آن شایعه میشود, باید بدانید که این کار غلط است, دلیل آن را نیز در ادامه خواهیم گفت؛ شما باید اخبار رسمی را در خبرگذاری های معتبر جستجو نمایید و یا با ارتباط گیری با استاد وحید قاسمی این موضوع را شفاف سازی نمایید, نه با سرچ در گوگل!!!

چرا نباید همیشه به نتایج جستجو در گوگل اعتماد کنیم ؟

گوگل فضایی آزاد, برای نشر هر گونه مطلب توسط هر نوعی از اشخاص است, خصوصا اگر این مطالب قرار باشد شایعه ها و اخباری زرد باشند. دستگاه ها و نهاد های نظارتی هرگز به حواشی مربوط به افراد معروف, اعم از ورزشکاران, هنرمندان, سلبریتی ها, اینفلوئنسر ها و کارآفرین های موفق ورود پیدا نمیکنند تا زمانی که این افراد علیه شایعه سازان شکایت و تشکیل پرونده دهند, و از آنجا که این افراد معمولا وقت و زمان کافی برای پیگیری حواشی را ندارند, این گونه شایعات همیشه بی پاسخ و بی دفاع میمانند. بنابراین بهتر است صحت و سقم اخبار را ابتدا بررسی نمایید.

ماجرای شایعه کلاهبرداری وحید قاسمی

موضوع از این قرار است که استاد وحید قاسمی به دلیل فعالیت های پررنگ اخیر و راه اندازی کلینیک های زیبایی در سراسر کشور و همچنین مدیریت کسب و کارهای مختلف در سطح ایران, مورد توجه بیشتر رقبای خود قرار گرفته که آنها شایعه کلاهبرداری وحید قاسمی, کلاهبرداری شرکت vqs با برچسب های وحید قاسمی کلاهبردار, و کلاهبرداری شرکت vqs و…. را بر سر زبانها انداخته اند. کاربران و افرادی که قصد همکاری با استاد وحید قاسمی تحت برند vqs را دارند نیز میدانند که تا کنون عملا هیچ نتیجه مشخصی در این باره در گوگل پیدا نکرده اند, چرا که خبرگذاری ها, رسانه ها و … شرکت vqs با مدیریت وحید قاسمی را یک کسب و کار موفق و بر پایه قوانین جمهوری اسلامی میدانند. بهترین کار برای افرادی که به دنبال جواب این سوال هستند که ” آیا وحید قاسمی کلاهبردار است ؟ “ این است که بصورت مستقیم با وحید قاسمی ارتباط گرفته و پاسخ تمامی سوالات و ابهامات خود را دریافت نمایند و یکطرفه به قاضی نروند.

گفتگو وحید قاسمی با خبرگزاری ایرنا

وحيد قاسمي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در مورد سرانجام اختراع خود مي گويد: از هر مسوولي كه مربوط به اختراع بود وقت ملاقات گرفتم و به ملاقات آنان رفتم اما كاري برايم نكردند حتي يكي از اين عزيزان به من گفت اگر مي خواهي به نتيجه برسي بايد كفش آهني و عصاي سربي داشته باشيد. وي افزود: بعد از اينكه در اين زمينه موفق نشدم به جاي اينكه از مسئولان گلايه كنم به خدا توكل كردم تا مسير جديدي در زندگي ام گشوده شود.

قاسمي تصريح كرد: نقطه تحول در شغل من زماني كليد خورد كه در فضاي مجازي در يك گروه به دنبال تبادل زبان لكي ميچرخيدم و مطالب را مي خواندم كه يك اتفاق خاص برايم من افتاد. وي افزود: در اين گروه يك مدير موسسه آموزش زبان بود كه يك كار تبليغاتي براي اين موسسه انجام دادم كه مدير اين موسسه كه يك خانم 60 ساله بود در قبال اين كار هفته اي 60 هزار تومان به من مي داد كه تعجب كردم و پرسيدم مگر در فضاي مجازي پول هم مي شود بدست آورد. قاسمي اظهار داشت: حقوق هفته 60 هزار تومان ما به 250 هزارتومان افزايش يافت كه در ادامه كم كم ياد گرفتم كه در فضاي مجازي هم مي شود شغل و درآمد خوب داشت و به دنبال شغل كارهاي تبليغاتي در فضاي مجازي رفتم و حتي رشته دانشگاهي خود را تغيير داده تا با دانش فعاليت كنم. قاسمي تصريح كرد: شكي نيست كه درآمد كسب و كار الكترونيك بهتر از مشاغل دولتي است.

وي در پاسخ به اين سئوال كه چرا جوان ها اكثرا دنبال شغل دولتي هستند؟ گفت: شكي نيست شغل هاي دولتي محدود و دولت نمي تواند تمامي جوانان بيكار را استخدام كند لذا بايد جوانان خودشان دست بكار شوند و كار آفرين باشند. وحيد قاسمي سرابي متولد 1371 روستاي سراب احمدوند در شهرستان دلفان لرستان هم اكنون با توجه به درآمد كافي خود دانشجوي فوق ليسانس كسب و كار الكترونيك در دانشگاه علوم تحقيقات تهران است. همت ،تلاش و پشتكار اين جوانان لرستاني پيام روشن و آشكاري به بيكاران و جوانان نااميد از شغل دولتي دارد كه مي توان از فقر و تنگدستي به ثروت حلال رسيد.

گفتگو وحید قاسمی با خبرگزاری میدون

به گزارش «میدون»، وحید قاسمی یکی از همین جوان هاست. جوان ساده و صمیمی لرستانی که حالا بعد از 6 سال تلاش بی وقفه شبانه روزی علاوه بر آنکه خود توانسته است به اهداف خود و کسب درآمد برسد، با عرضه آموزشهای مختلف در اشتغالزایی افراد زیادی نقش دارد.

موفقیت را هر چه تعریف کنیم، چه کسب درآمد، چه رسیدن به قله های دانش و… به هر حال یک چیز مسلم است و آن اینکه رویای رسیدن یک شبه به اهداف، سرابی بیش نیست. وحید، از آن دست جوانانی بود که با همین تفکر وقتی که هنوز بسیار جوان بود کار خود را شروع کرد. وحید قاسمی تحصیلکرده بود، اهل دانش بود، او حتی اختراع داشت و البته متاسفانه با برخوردهای خوبی نسبت به اختراعش مواجه نشده بود، اما هیچگاه نا امید نشد. او هیچگاه کار را عار ندانست، هر کاری که از دستش بر می آمد از کارگری گرفته تا بازاریابی بیمه و تدریس و… همه را امتحان کرد. اما اینها هیچ کدام نتوانست عطش فراوان او را برای دست یابی به قله موفقیتی که به دنبالش بود سیراب کند.

خودش میگوید داستان تحول زندگی اش خیلی اتفاقی و غیر منتظره بود. وی از آنجا که در زمینه زبان انگلیسی فعالیت میکرد، یک کانال آموزش زبان در تلگرام برای خود ایجاد کرده بود. در همین زمان او در یک گروه تلگرامی که اعضای آن همگی مدیران کانالهای مرتبط با زبان بودند و تبلیغات یکدیگر را تبادل میکردند عضو بود. طبعا حضور در این گروه وظایفی را برای اعضا به دنبال داشت. وحید خود تعریف میکند که « در بین اعضای این گروه یک خانم مسنی بود که آموزشگاه زبان داشت ولی فرصت نمیکرد کارهایش را در تلگرام انجام دهد. او از من خواست که در قبال دریافت مبلغ 60 هزار تومان در هفته، کارهای او را هم در فضای مجازی انجام دهم. من هم که از این درآمد خوشحال شده بودم، پذیرفتم و بدون هیچ کم و کاستی کار را انجام میدادم» اوضاع همین طور پیش میرود و کار با کیفیت وحید سبب میشود تا آن خانم از او بخواهد با انجام کار بیشتر مبلغ بیشتری هم دریافت کند و….

این داستان، سرآغاز جرقه این فکر در ذهن وحید قاسمی بود که پس میشود در فضای مجازی فعالیت کرد ودرآمد حلال و قانونی اینترنتی به دست آورد. از همین جا بود که او تصمیم گرفت تا خودش برای خودش کسب و کاری اینترنتی راه بیاندازد. ایده او ایجاد یک مجموعه بزرگ بود که بتواند به افراد حقیقی و حقوقی مختلف خدمات تبلیغات اینترنتی در شبکه های اجتماعی را ارائه دهد. برای این هدف، او شبانه روز کار میکند. با افراد مختلف ارتباط میگیرد و کم کم شبکه ای بزرگ از برترین صفحات و کانالهای مجازی که خدمات تبلیغات ارائه میکردند به عنوان سرمایه انسانی و کاری وحید قاسمی ایجاد میشود. حالا دیگر او برای خود صاحب کسب و کاری مستقل شده بود. کسب و کاری که البته بدون زحمت و یک شبه به دست نیامده بود.

او تعریف میکند، «چند سال پیش وقتی در سفری به خوزستان ماشینمان چپ کرد، من وقتی از ماشین بیرون آمدم با آنکه زخمی بودم دنبال موبایل خودم میگشتم و دوستانم همه از این رفتار متعجب بودند، چرا که آنها نمیدانستند من به افراد زیادی متعهد بودم و برای این اعتبار چندین سال زحمت کشیده بودم و حتی چند دقیقه تاخیر میتوانست باعث لطمه به من شود».

قاسمی بعد از این مرحله و توسعه کسب و کار اینترنتی خود دو کار مهم را پی گرفت. یکی آنکه او آموزشهایی را در زمینه چگونکی کسب درآمد از اینترنت طراحی کرد و با شرایطی ویژه در اختیار افراد علاقه مند قرار داد و دیگر آنکه اقدام به تاسیس شرکت VQS کرد تا از این طریق بتواند توسعه فعالیتهای خود در بستری حقوقی و قانونی در حوزه تجارت الکترونیک ادامه دهد.

او در پایان میگوید «امروز من خودم را هم در زمینه مالی و هم معنوی فردی ثروتمند میدانم. من از خانواده ای کشاورز در روستا اکنون به یک وضعیت ایده آل رسیده ام. من رمز رسیدن به این کسب درآمد و ثروت و همچنین داشتن اعتبار و آبرو در نزد مخاطبان را اول توکل به خدا و پس از آن پشتکار و ناامید نشدن می دانم»

گفتگو وحید قاسمی با پایگاه خبری جماران

وحید قاسمی مخترع و کارآفرینی است که در سال 1388 موفق به ساخت دستگاهی به نام دودگیر خودرو شد که قادر بود 50 درصد آلودگی هوای اگزوز ماشین را کاهش دهد، این اختراع توسط چندین استاد دانشگاه و توسط خود ایران خودرو آزمایش و تایید شد.
این مخترع با گزارش ایرنا در لرستان درسال 1388 به کشور معرفی شد که در آن دوران صدا و سیما و خبرگزاری ها و روزنامه ها نیز با تهیه سلسله گزارش ها و مصاحبه های به معرفی اختراع وی پرداختند.
قاسمی پس از سال ها پی گیری در نهایت موفق نمی شود اختراع خود را به تولید برساند.
این جوان با سلیقه با تغییر رویکرد پس از چندسال و مشکلات شدید اقتصادی امروزه به کار آفرینی تبدیل شده که علاوه بر تامین زندگی خوب برای خود توانسته زمینه فعالیت و کار هفت نفر بصورت مستقیم و 300 نفربصورت غیر مستقیم را فراهم نماید.
او می گوید زندگی من این پیام را دارد که شغل فقط در کار اداری و دولتی خلاصه نمی شود و می توان بدون کمک دولت و دریافت تسهیلات دولتی و با کمترین امکانات درآمدزایی و کارآفرینی کرد.
قاسمی به عنوان یک جوان بیکار روستایی، روزگاری در سر چهار راهها برای کارگری ساده ساعت ها معطل می ماند اما با تلاش و کوشش خود و بدون بهره گیری از امکانات دولتی و تنها با بهره گیری از ذهن خلاق خود امروزه بازاریاب و مدرس اینترنتی شده است.
زندگی این جوان 26 ساله روستایی در دلفان می تواند بر ای خیل عظیم جوانان بیکار جویای کار الگویی باشد که می توان از فقر و فلاکت به موفقیت دست یافت.
وحید قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مورد سرانجام اختراع خود می گوید: از هر مسوولی که مربوط به اختراع بود وقت ملاقات گرفتم و به ملاقات آنان رفتم اما کاری برایم نکردند حتی یکی از این عزیزان به من گفت اگر می خواهی به نتیجه برسی باید کفش آهنی و عصای سربی داشته باشید.
وی افزود: بعد از اینکه در این زمینه موفق نشدم به جای اینکه از مسئولان گلایه کنم به خدا توکل کردم تا مسیر جدیدی در زندگی ام گشوده شود.
قاسمی تصریح کرد: نقطه تحول در شغل من زمانی کلید خورد که در فضای مجازی در یک گروه به دنبال تبادل زبان لکی میچرخیدم و مطالب را می خواندم که یک اتفاق خاص برایم من افتاد.
وی افزود: در این گروه یک مدیر موسسه آموزش زبان بود که یک کار تبلیغاتی برای این موسسه انجام دادم که مدیر این موسسه که یک خانم 60 ساله بود در قبال این کار هفته ای 60 هزار تومان به من می داد که تعجب کردم و پرسیدم مگر در فضای مجازی پول هم می شود بدست آورد.
قاسمی اظهار داشت: حقوق هفته 60 هزار تومان ما به 250 هزارتومان افزایش یافت که در ادامه کم کم یاد گرفتم که در فضای مجازی هم می شود شغل و درآمد خوب داشت و به دنبال شغل کارهای تبلیغاتی در فضای مجازی رفتم و حتی رشته دانشگاهی خود را تغییر داده تا با دانش فعالیت کنم.
قاسمی تصریح کرد: شکی نیست که درآمد کسب و کار الکترونیک بهتر از مشاغل دولتی است.
وی در پاسخ به این سئوال که چرا جوان ها اکثرا دنبال شغل دولتی هستند؟گفت: شکی نیست شغل های دولتی محدود و دولت نمی تواند تمامی جوانان بیکار را استخدام کند لذا باید جوانان خودشان دست بکار شوند و کار آفرین باشند.
وحید قاسمی سرابی متولد 1371 روستای سراب احمدوند در شهرستان دلفان لرستان هم اکنون با توجه به درآمد کافی خود دانشجوی فوق لیسانس کسب و کار الکترونیک در دانشگاه علوم تحقیقات تهران است.
همت ،تلاش و پشتکار این جوانان لرستانی پیام روشن و آشکاری به بیکاران و جوانان ناامید از شغل دولتی دارد که می توان از فقر و تنگدستی به ثروت حلال رسید.