شرکت های VQS

تاسیس کلینیک زیبایی

 

 شرایط تاسیس کلینیک زیبایی تاسیس کلینیک زیبایی برون نیاز به تخصص

خدمات کلینیک زیبایی

خلاصه موارد مورد نیاز تاسیس

برای تاسیس کلینیک زیبایی نیاز به اخذ مجوز، خرید تجهیزات، استخدام پزشک، اجاره مکان و تبلیغات در سطح گسترده دارید.

نحوه زدن کلینیک زیبایی در یک نگاه

در صورتی که قصد سرمایه گذاری و تاسیس کلینیک زیبایی دارید، می بایست چند مرحله مهم را پشت سر بگذارید. مثلاً گام اول تحقیقات بازار و به نوعی بازاریابی است. یعنی می بایست انتظارات مشتریان را شناسایی کنید. حال که این مرحله را پشت سر گذاشتید، نوبت به پیدا کردن مکان یا محل مناسب برای تاسیس کلینیک زیبایی خواهد بود. پس از آن می بایست اقدامات لازم برای اخذ مجوزها را پشت سر بگذارید و در نهایت تجهیزات مورد نیاز خریداری شود. با استخدام پزشکان و اپراتورهای مورد نیاز بخش مهمی از مراحل تاسیس کلینیک‌زیبایی را طی کرده اید. کیفیت خدمات، هزینه ها، نظم و ترتیب و میزان رضایت همگی گام های بعدی هستند که می بایست طی کنید تا یک کلینیک موفق داشته باشید.

تاسیس کلینیک زیبایی و مجوزهای لازم

این روزها تعداد کلینیک های زیبایی بسیار زیاد هستند، بنابراین اگر قصد شما تاسیس کلینیک زیبایی جدید است می بایست بتوانید وارد میدان رقابت شوید و وجه تمایز لازم را داشته باشید. مثلاً سرویس دهی متمایز، تبلیغات متفاوت و یا استفاده از تجهیزات بسیار جدید و نایاب می تواند به رشد سریع شما کمک کند. از سوی دیگر قیمتی که برای خدمات کلینیک خود در نظر می گیرید، بسیار مهم است و می بایست در این راستا دقت لازم را به عمل آورید.

شما نیاز به دریافت مجوز کلینیک زیبایی از وزارت بهداشت دارید. مجوزهای لازم شامل، مجوز فنی، مجوز بهداشت و مجوز های ساختمانی و ایمنی و … است. همینطور متخصصانی که استخدام می کنید می بایست آموزش های مورد نظر را پشت سر گذاشته باشند. از تجهیزات استاندارد در کلینیک استفاده کنید و همینطور شرایطی در نظر بگیرید که مدیریت صحیحی بین پرسنل وجود داشته باشد. رعایت قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی و همینطور امانت اطلاعات بیماران نیز بسیار مهم است.

هزینه تاسیس کلینیک زیبایی
احداث کلینیک زیبایی

شرایط تاسیس کلینیک زیبایی

برای اینکه شرایط تاسیس کلینیک زیبایی برای شما واضح تر به نظر برسد مراحل را به صورت طبقه بندی نشان داده ایم:

1- در ابتدا می بایست برای کلینیک زیبایی خود یک اسم اختصاصی انتخاب کنید. اسم انتخابی شما نباید با اسامی موجود دیگر شباهت داشته باشد چون در این صورت رد می شود. انتخاب نام جدید بهتر است در راستای هدف و خدمات کلینیک شما باشد.

2- برای تاسیس کلینیک زیبایی نیاز به مجوز دارید. هرچه سطح خدمات کلینیک زیبایی بالاتر باشد و به اصطلاح خدمات تخصصی تری ارائه دهید، نیاز به مجوزهای بیشتری است. در واقع وجود مجوز، حق تجویز دارو و درمان را مجاز خواهد کرد.

3- نیاز است تاسیس کلینیک زیبایی به ثبت برسد. در این صورت کلینیک شما حالت رسمی و قانونی پیدا می کند و نگاه جامعه به این مجموعه مثبت تر خواهد بود.

4- یکی از شرایط مهم تاسیس کلینیک زیبایی، افزایش آگاهی در زمینه زیبایی و درمانی است. در صورت عدم اگاهی ممکن است پروانه شما باطل شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان برای تاسیس و راه اندازی انواع کلینیک با ما از طریق لینک زیر در ارتباط باشید.

تماس با ما شرکت vqs

مدارک لازم

مدارک شناسایی شخص اصلی به همراه مدارکی که برای آدرس ساختمان کلینیک وجود دارد، از مواردی است که قطعاً باید ارائه نمایید. برای استخدام پزشک و اپراتور و همینطور نیروی کار مورد نیاز برای راه اندازی مرکز مورد نظر می بایست در ابتدا مشخص کنید که دقیقاً در کلینیک زیبایی چه اقداماتی قرار است صورت بگیرد. فرض کنید شما اقدام به تاسیس کلینیک زیبایی پوست و مو کرده اید. استخدام پزشک متخصص پوست و مو اولین گامی است که باید بردارید. اگر بخواهید لاین های پاکسازی پوست و … را نیز اضافه کنید، باید در خرید تجهیزات دقت داشته باشید. گاه نیاز است برای اپراتورها دوره های آموزشی در نظر گرفته شود. کلینیک های زیبایی نیاز به نیروی کار اداری، حسابداری و منشی نیز دارند. همینطور بسیار مهم است تا در دنیای مجازی هم فعالیت داشته باشید. وجود یک مدیر ادمین فضای مجازی بسیار به شما کمک می کند.

خدمات تاسیس کلینیک زیبایی
خدمات هایفو

دستگاه و تجهیزات مورد نیاز در کلینیک زیبایی

دستگاه لیزر موهای زائد از اولین تجهیزاتی است که پس از تاسیس کلینیک زیبایی  باید اقدام به خرید آن نمایید. می توانید دستگاه های ipl تا sh4 را انتخاب کنید. همینطور این امکان را دارید تا به سراغ دستگاه های لیزر سه طول موج و حتی چهار طول موج مثل الکساندرایت و دایود بروید. تنوع دستگاه های جدید بسیار زیاد است بنابراین می بایست در این زمینه مشاوره های لازم را جدی بگیرید.

جهت کسب اطلاعات برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد مقاله بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را مطالعه کنید.

خدمات هایفو این روزها بسیار پر طرفدار است بنابراین خرید دستگاه هایفو از مهم ترین تجهیزات کلینیک زیبایی  محسوب می شود. درآمدزایی در لاین هایفوتراپی بسیار بالا است. می توانید دستگاه هایفو 4 بعدی 5 کاره را انتخاب کنید.

هزینه تاسیس کلینیک زیبایی

برای تاسیس کلینیک زیبایی هزینه ها بسته به شرایط مورد نظر متفاوت است. هزینه حق تاسیس مطب 137 میلیون تومان و هزینه حق تاسیس کلینیک زیبایی نیز 177 میلیون تومان اعلام شده است. درآمدی که پس از تاسیس کلینیک‌زیبایی  کسب می کنید به قدری بالا است که سریعاً این هزینه ها را پوشش می دهد. به منظور خرید دستگاه شرایط اقساطی برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید به راحتی کلینیک خود را راه اندازی کنید. هر مجوزی که مورد نیاز است توسط مجموعه وی کیو اس اخذ می شود و نیازی به حضور شما در این راستا نخواهد بود. دقت داشته باشید که در استخدام پزشک، تهیه تجهیزات، خرید وسایل مربوط به نظافت و همینطور دکوراسیون داخلی برای راه اندازی کلینیک‌زیبایی باید از یک شخص کاملاً کارآزموده کمک بگیرید.

از یاد نبرید که شما برای راه اندازی و تاسیس کلینیک زیبایی می بایست کار را به کاردان بسپارید. گاه خرید یک دستگاه اشتباه سبب می شود بخش زیادی از هزینه شما هدر برود. در نهایت می توانید با بازاریابی درست و تبلیغات حرفه ای و هدفمند به نتیجه دلخواه خود برسید. برای رسیدن به شهرت بالا کمی صبر در کنار تلاش مستمر قطعاً نتیجه بخش خواهد بود.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *