!

محصولی یافت نشد.

محصولی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

چگونه یک کلینیک زیبایی تاسیس کنیم ؟ بدون شک, راه اندازی کلینیک زیبایی به یکی از پر درآمد ترین کسب و کارها در ایران مبدل شده است. دلیل آن هم میتواند افزایش میل به زیبایی در افراد باشد. برای راه اندازی کسب و کار در این حوزه نیاز به آموزش هایی درباره نحوه راه اندازی کلینیک زیبایی و نحوه راه اندازی سالن زیبایی است. مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی و مراحل راه اندازی سالن زیبایی را باید بصورت جامع و کامل آموخته و در کنار آن نیز همواره با مشاور خود در این زمینه ارتباط داشته تا بتوانید بصورت کاملا قانونی و کامل کلینیک زیبایی و یا سالن زیبایی خود را راه اندازی نمایید. در این بخش ما دوره های آموزشی جهت آموزش راه اندازی کلینیک زیبایی و آموزش تاسیس سالن زیبایی را آماده و در اختیار شما قرار داده ایم. تمامی این دوره ها شامل پشتیبانی و ارائه مشاوره های لازم بعد از خرید هستند.

آموزش راه اندازی کلینیک زیبایی

در کلینیک های زیبایی خدمات های مختلفی ارائه میشوند, از لیزر موهای زائد گرفته تا خدمات جوانسازی و تزریق انواع ژل و بوتاکس,  کاشت مو تا خدمات لاغری و تناسب اندام و…

به همین دلیل این کسب و کار میتواند یکی از پولسازترین کسب و کارها در ایران باشد. برای موفقیت در این کسب و کار باید به خوبی با نحوه راه اندازی کلینیک زیبایی آشنا باشید.

شما باید مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی و مراحل راه اندازی سالن زیبایی را اصولی فراگرفته تا بتوانید به راحتی کلینیک خود را راه اندازی نموده و درگیر چالش ها و آزمون خطاهای ناگهانی در این مسیر نشوید. یکی از این چالش ها دریافت مجوز, اجاره یا خرید ملک برای کلینیک, خرید وسایل و ابزار های مربوطه, برحسته کردن برند خود در این کسب و کار است. و از همه مهمتر مناسب نمودن فضای کلینیک خود برای رسیدن به رضایت مشتریان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه مشخصات یک فضای مناسب برای کلینیک زیبایی را معرفی مینماییم؛

فضای مناسب کلینیک یا سالن زیبایی

  • وجود حداقل ذو اتاق در کلینیک
  • داشتن شالن انتظار
  • داشتن آبدارخانه, بخش استرایلیزتاسیون, دارا بودن اتاق رست یا استراحت, اتاق رختکن
  • ورودی کلینیک
  • آسانسور
  • مجهز به سیستم های تهویه مناسب
  • مجهز به سیستم های اطفا حریق

پس از همه این مراحل که با یادگیری آنها بدون چالش از آنها گذر خواهید کرد, نوبت به استخدام پرسنل میرسد.

برای امور مدیریت کلینیک زیبایی به پرسنل هایی با تجربه نیاز دارید, برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان و مراجعین پیشنهاد ما استخدام پرسنل کار بلد و با تجربه در این زمنیه اس, بله دقیقا افرادی که برای این کار سابقه کاری مرتبط داشته و یا آموزش دیده باشند.

همکاری با vqs در زمینه زیبایی

شرکت های vqs با مدیریت وحید قاسمی, کارآفربن موفق و جوان کشورمان برای اشتغالزایی جوانان و سرمایه گذاری مطمئن هم وطنان خود اقدام به راه اندازی کلینیک زیبایی با داشتن مرکز لیزر و اعطاء حق برند VQS و دستگاه لیزر و همچنین راه اندازی خدمات پوست و مو و راه اندازی سالن زیبایی در سرتاسر ایران نموده و در حال حاضر نیز این همکاری در راه اندازی کلینیک زیبایی و کلینیک پوست و مو با جوانان کم سرمایه و یا سرمایه گذاران موفق و علاقمند به این زمینه فعالیت ادامه دارد.

نحوه این همکاری ؟

وحید قاسمی, کارآفرین موفق کشورمان با داشتن ایده های راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری مطمئن در مشغلی که متقاضی بروز و فراوان دارند, در سال 1400 اقدام به راه اندازی کلینیک زیبایی و کلینیک پوست و مو با داشتن مرکز لیزر نمود و این راه اندازی کلینیک زیبایی و پوست و مو همچنان ادامه دارد. شما میتوانید با اراتباز گرفتن با کارشناسان این شرکت و سپس ارتباط مستقیم با استاد وحید قاسمی مشاوره های لازم برای راه اندازی این شغل پردرآمد نمایید.

شماره تماس شرکت: 02188563734

شماره تماس کارشناس: 09109698061