مشاهده همه 8 نتیجه

شرکت در دوره از پول چه میدانیم

از پول, کسب آن, حفظ آن و ارتقاء آن چه میدانیم ؟
بدون امتیاز 0 رای
اگر میخوای وویس های آموزشی استاد قاسمی رو گوش بدی همین حالا به خانوم رحیمی پیام بده! توجه: این آموزش در قالب وو
0
3,000,000 تومان

کلیپ های آموزش ثروت

بدون امتیاز 0 رای
کلیپ های آموزشی ثروت ثروت دور عقل جمع میشه نه زور بازو پول درآووردن کار راحتیه،فک نکن هرکی ثروت مند…
0
رایگان!

اشتباهات وحشتناک مالی

بدون امتیاز 0 رای
اشتباهات وحشتناک مالی ماشین سرمایه نیست حتی خونه هم سرمایه نیست بدهی هم خوب داره هم بده از راه فکر…
0
رایگان!

اشتباهات وحشتناک فکری

بدون امتیاز 0 رای
اشتباهات وحشتناک فکری اگر مضطربی اگر نگرانی اگر نمیدونی داری با زندگیت چی کار می کنی و کلاً حوصله و…
0
رایگان!

دوره تخصصی پول و سرمایه

بدون امتیاز 0 رای
دوره تخصصی پول و سرمایه خدا هیچ وقت نمیزاره تو ثروتمند بشی میدونی چرا چون فعلاً ظرفیت این همه پول…
0
رایگان!

دوره آموزشی درآمد حلال بورسی

بدون امتیاز 0 رای
چرا باید زودتر روی آموزش بورس سرمایه گذاری کنیم؟ پر سودترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودمان است معمولا مردم…
30
0
رایگان!

دوره بورس

بدون امتیاز 0 رای
این توضیحات کوتاه محصول میباشد
8
0
رایگان!

آموزش تکنیکال بورس

بدون امتیاز 0 رای
بهبود بهره وری خود را، انجام کارها، و پیدا کردن زمان بیشتری برای آنچه مهم است با راهنمایی مدیریت زمان. این مجمو
5:06:45
136
74,000 تومان

آموزش مالی و سرمایه گذاری درست یک نیاز واحد برای یک کارآفرین و یا شخصی که آینده کسب و کاری اش برایش مهم است میباشد.  هر کارآفرینی, با ایده های زیادی برای روانه شدن محصولاتش به بازار همراه است, برای استارتاپ خود هدف ارائه محصولاتش به بازار را مشخص نموده و یا به دنبال راه کارهایی است که بتواند جایگاه بهتری را در بازار فروش کسب نماید, قطعا پشت پرده هر راهکار و ایده ای یک تیم و اعضایی مشخص وجود دارند که زنجیره این استارتاپ ها را متشکل میشوند. عامل اصلی تعیین کننده برای پیشرفت و رشد یک کسب و کار, کسب آموزش مالی و سرمایه گذاری و آموزش توسعه فردی, همچنین دوره آموزش سرمایه گذاری برای کسب پول, حفظ پول و ارتقا پول است.

چرا به آموزش سرمایه گذاری نیاز داریم ؟

همیشه برای رسیدن به این دانش و درنهایت رشد کسب و کار از نظر مالی و… چالشهایی سد راه هستند, یکی از این چالش ها رسیدن به یک خواسته مشترک با سرمایه گذاران است؛ چرا که یک بنیان گذار و کارآفرین یک استارتاپ و کسب و کار به دنبال رشد است و از طرفی سرمایه گذاران با ریسک کمتر و ملاحظه های بیشتری در جهت عدم شکست استارتاپ حرکت میکنند, برای همین رسیدن به این اصطلاحا درد مشترک بین کارآفرین و  سرمایه گذار نیازمند کسب دانش هایی از قبیل دوره مالی و سرمایه گذاری یا آموزش مالی و سرمایه گذاری, دوره آموزش مالی, دوره آموزش سرمایه گذاری, سرمایه گذاری در ایران, پکیج آموزش بورس, توسعه فردی و آموزش توسعه فردی, آموزش کسب پول, آموزش حفظ پول, آموزش ارتقا پول, آموزش خودسازی, آموزش درآمد غیر فعال و… نیازمند است.

این فرض را داشته باشید که روی یک استارتاپ با ظرفیت های بسیار بالای رشد و توسعه مالی, سرمایه گذاری میشود, چالش بزرگی که در این راه وجود دارد, این است که سرمایه گذار ها در چشم انداز های فعلی و کنونی تکنولوژی, انتظار های زیادی حتی بیشتر از سرمایه شان برای بهتر شدن شرایط استفاده میکنند, اما با توجه به این که قطعا در زمینه کاری آن استارتاپ یا کسب و کار تجربه و دانش کافی ندارند نمیتوانند در فرآیند های رشد کسب و کار, افزایش سرمایه, کسب پول, حفظ پول و ارتقا پول و رشد استارتاپ از نظر مالی و رسیدن به درآمد غیر فعال و دیگر فرآیند های کسب و کار هم فکری و ایده ای داشته باشند, بنابراین تنها به دادن پول به آن استارتاپ اکتفا مینمایند.

حال یک سوال بوجود میآیند:

چگونه این گونه همکاری ها میتوانند موثر باشند؟

هنگامی که به این مشکلات و چالی ها در فضای استارتاپ ها و کسب و کارها میرسیم, قطعا باید به راه حل های آن نیز توجه نماییم, امروزه شرکت های زیادی در زمینه آموزش مالی و سرمایه گذاری, دوره آموزش مالی, دوره آموزش سرمایه گذاری, سرمایه گذاری در ایران, پکیج آموزش بورس, توسعه فردی و آموزش توسعه فردی, آموزش کسب پول, آموزش حفظ پول, آموزش ارتقا پول, آموزش خودسازی, آموزش درآمد غیر فعال و… فعالیت دارند که میتوانید پیش از راه اندازی کسب و کار خود و یا اگر استارتاپ خود را راه اندازی نموده اید از این آموزش ها و دوره ها استفاده نمایید. سایت آموزش آنلاین وحید قاسمی یکی از موسسه آموزش های آنلاین انواع گروه های مالی و کسب و کاری است, پکیج های آموزشی ویژه ای را برای رشد و توسعه کسب و کاره ای شما آماده سازی نموده اند.

در میان همه این آموزش ها, اصلی ترین دوره آموزشی این شرکت با عنوان, دوره آموزشی ” از پول چه میدانیم ” با سرفصل های زیر آماده شده است و دربرگیرنده تمامی آموزش های مالی و سرمایه گذاری برای همه کارآفرین های تازه کار و یا با سابقه برای رفع تمامی چالش های مالی کسب و کارها است. شما میتوانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش این موسسه از طریق شماره تماس ها مندرج در سایت این آموزش جامع را دریافت نمایید.

پیشنهاد مطالعه: وحید قاسمی کیست ؟

سرمایه گذاری بر روی چه موضوعاتی ؟

یکی از اصلی ترین و کلیدی ترین آیتم های رشد و توسعه هر کسب و کاری, ساختار آن تیم و شناسایی تجربه های اعضای تیم برای رشد کسب و کار و در نهایت اجرای برنامه ها و استراتژی های متفاوت است. این موضوع, از دید سرمایه گذاران یکی از مورد هایی است که در اولویت بالایی قرار دارد, زیرا از دیدگاه سرمایه گذاران, جدا از سرمایه گذاری بر روی ایده کلی استارتاپ و کسب و کار, سرمایه گذاری بر روی اعضای تیم و همچنین استعداد های و تجربیات آنهاست. به همین دلیل زمانی که تیم برای فعالیت در استارتاپ مشخص شد و شکل گرفت, هر استارتاپ از طریق شبکه و مجموعه از اعضای تیمش میتواند حمایت ها و ارتباطات متناسبی را کسب نماید و همین موضوع یکی از اصلی ترین دلایل برای رشد و موفقیت یک استارتاپ است.

دوره آموزشی از پول چه میدانیم

همانطور که در بالا نیز به این دوره اشاره نمودیم,دوره آموزشی ” از پول چه میدانیم “ یکی از کامل ترین دوره های آموزش مالی و سرمایه گذاری و کسب درآمد و حفظ و ارتقای آن است؛

کسب پول, حفظ پول و ارتقا پول از اصلی ترین بخش های این دوره آموزشی با 90 وویس آموزشی است که استاد وحید قاسمی با توجه به مطالعات بسبار در این زمینه و تجربیات ده ساله خود آماده نموده است. وحید قاسمی که یکی از کارآفرین های موفق و مطرح کشور است معتقد است هر کارآفرین و فردی که میخواهد یک استارتاپ را راه اندازی نماید به این آموزش مالی و سرمایه گذاری, دوره آموزش مالی, دوره آموزش سرمایه گذاری, سرمایه گذاری در ایران, پکیج آموزش بورس, توسعه فردی و آموزش توسعه فردی, آموزش کسب پول, آموزش حفظ پول, آموزش ارتقا پول, آموزش خودسازی, آموزش درآمد غیر فعال و… نیازمند است.پ

خرید دوره آموزش مالی و سرمایه گذاری

برای خرید این دوره کامل میتوانید از طریق شماره تماس ها و پل های ارتباطی مندرج در سایت با کارشناسان فروش این موسسه آموزشی ارتباط برقرار کرده و این آموزش های با ارزش را دریافت نمایید.

نکته اصلی که در این بخش وجود دارد, این است که شما میتوانید از مبلغِ بسیار کم کلِ دوره آموزش مالی و کسب پول 50 درصد آن را بعد از اتمام دوره ها و موثر بودن آنها در کسب و کارتان پرداخت نمایید. این آیتم نشان از این دارد که استاد وحید قاسمی کاملا از تضمینی بودن این دوره هایش اطمینان دارد و چیزی که بیشتر از هر موضوع دیگری برایشان اهمیت دارد, کسب دانشِ دریافت کنندگان این دوره و رسیدن به توسعه فردی, و خودسازی و همچنین دانش های کسب پول و سرمایه گذاری در کسب و کارشان است.

نکات جذب سرمایه

جذب سرمایه و سرمایه گذار نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت یک کسب و کار و استارتاپ دارد, برای رسیدن به موفقیت در این فرآیند به نکات کلیدی که در ادامه گردآوری شده اند توجه نمایید:

  1. زمانی که به سراغ سرمایه گذار میروید مهم است.
  2. نوع سرمایه ای که به آنی نیاز دارید را مشخص نمایید.
  3. تعیین مبلغ سرمایه و بخش هایی که به آن نیازمند است.
  4. آگاهی به این موضوع که جذب سرمایه یک شبه اتفاق نمی افتد و باید ماه ها زمان خود را برای برگزاری جلسات و… اختصاص دهند.
  5. ارائه توضیحات و معرفی اصولی و حرفه ای محصول و خدمات کسب و کار.
  6. توجه به جزئیات مفاد قرارداد با سرمایه گذاران.
  7. دقت در ترکیب هیات مدیره و اموری که سرمایه گذاران میتوانند در آن دخالت داشته باشند و امور مدیریتی استارتاپ.
  8. کسب پول, حفظ پول, و ارتقا پول (تهیه دوره آموزشی ” از پول چه میدانیم “).

دقت در خرج پولِ کسب شده

پول برای استارتاپ ها یک تیغ دو لبه است, هم میتواند به رشد کسب و کار کمک کند, و هم میتواند تبدیل به عاملی مخرب برای کسب و کار و استارتاپ ها شود. یک کسب و کار و استارتاپ برای اجرای برنامه هایی که در برنامه بازاریابی به آنها نزدیک شده است به پول و کسب پول نیاز دارد, اما استارتاپی موفق تر است که بداند پول زیاد میتواند آفتِ جان آن کسب و کار شود ( در مواردی که دانش کافی برای حفظ و ارتقای آن نداشته باشند, بنابراین توصیه استاد وحید قاسمی شرکت در دوره آموزشی ” از پول چه میدانیم ” است. ) و مشکلات زیادی را بوجود آورد, از جمله:

خرج کردن همه پول

در این شرایط شما همه‌ی پولی که دارید را بی‌پروا خرج می‌کنید و بعد از مدتی به خودتان می‌آیید و می‌بینید که دیگر بودجه‌ای برای اجرای برنامه‌های آتی خود در اختیار ندارید. تلاش کنید تا در این دام گرفتار نشوید! مواردی که نیاز است برای آنها پول خرج کنید را به خوبی مشخص کرده و اجازه دهید تا برنامه شما، نیازهایتان را تعیین کند.

نابودی خلاقیت

کودکان ثابت کرده‌اند که در بازی کردن بسیار خلاق هستند. کافی است تا وسایل الکترونیکی، اینترنت و فیلم‌های تلویزیونی را از آنها دور کنید تا متوجه قدرت خلاقیت آنها بشوید. پولِ بیش از حد برای یک استارتاپ، به منزله وسایل الکترونیکی و اینترنت برای کودک است تا خلاقیت از آن گرفته شود. پول زیاد، خلاقیت و راه‌حل‌های خلاقانه را در یک استارتاپ سرکوب می‌کند. از پول زیاد اجتناب کنید و در موقعیت‌های مختلف به خودتان بگویید: “بیایید تا یک راه بهتر پیدا کنیم”.