شرکت های VQS

وحید قاسمی سرابی مالک شرکت های VQS

آقای وحید قاسمی

آقای وحید قاسمی سرابی مالک مجموعه شرکت های VQS میباشد، شرکتها در زمینه های املاک ، تجهیزات زیبایی – پزشکی و تبلیغات محیطی مجازی فعالیت دارند.

و در حال خاضر حاضر در تلاش است تا با کارآفرینی ( ایجاد کسب و کار ) و بدست آوردن روزی حلال برای هموتنان هموطنان عزیزمان خدمت بزرگی به کشور ایران کند.

وحید قاسمی سرابی توانسته است بیش از ده ها کلینیک زیبایی را در سرارسر ایران تاسیس نمایید. که این کلینیک ها شعبه های شرکت وی کیو اس میباشند، و از خدمات ، پشتیبانی و حمایت دفتر مرکزی نیز بهره میبرند.

بیوگرافی آقای وحید قاسمی 

وحید قاسمی در ابتدای جوانی به صورت غیر رسمی کار خود را در زمینه تبلیغات اینترنتی آغاز کرد. و برای تمامی صنف ها در سراسر کشور تبلیغات فضای مجازی را به صورت حرفه ای انجام داده‌ است.

همچنین وحید قاسمی از سال 97 پس ازسالها کسب تجربه در زمینه تبلیغات به شهر تهران مهاجرت کرد. و توانست با ورود به این صنعت به صورت رسمی به انجام خدمات مشاوره تبلیغاتی و اجرای پروژه های تبلیغاتی بزرگ در شبکه های اجتماعی، شاهد موفقیت های بزرگتری باشد.

سپس وحید قاسمی بعد از دو سال فعالیت در حوزه تبلیغات مجازی به صورت رسمی با ورود به صنعت زیبایی و  با تاسیس کلینیک های زیبایی VQS خصوصی اولین قدم را در صنعت زیبایی  برداشت.

بعد از آن با تاسیس چندین کلینیک زیبایی و ارائه خدمات پوست و مو ، فشیال ، لاغری و …، به موفقیت های بزرگی در صنعت زیبایی دست یافت.

علاوه برآن آقای وحید قاسمی پس از  کسب تجربه های بسیار در  تاسیس و راه اندازی کلینیک های زیبایی ، انجام تبلیغات  محیطی ، مجازی و تسلط به موضوع املاک کلینیک های زیبایی، شرکت املاک زیبایی پزشکی VQS را تاسیس و راه اندازی کرد.

این شرکت امروزه  به صورت حرفه ای در زمینه خرید، فروش، اجاره و بازسازی کلینیک های زیبایی و پزشکی فعالیت دارد.

در حال حاضر آقای وحید قاسمی با کار آفرینی در صنعت زیبایی و راه اندازی کلینیک های زیبایی با ده ها شعبه در سراسر کشور فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

کلام آخر

شرکت های آقای وحید قاسمی با 5 سال سابقه درخشان و داشتن حرفه تخصصی در صنعت املاک تبلیغات و تجهیزات زیبایی پزشکی، با کار آفرینی و ثبت شرکت های خود توسط تیم حقوقی شرکت های VQS و دریافت مجوز های رسمی به فعالیت خود ادامه میدهد. تا به دست آورد های بزرگتر در این حوزه ها برسد.

آقای وحید قاسمی سرابی